در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
lahzeakhar
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۵:۵۷

روماني كه به سرزمين افسانه دراكولا معروف است، سالانه ميزبان بسياري از گردشگران داخلي و خارجي مي باشد. در اين مقاله قصد داريم اطلاعاتي درباره موقعيت جغرافيايي اين كشور در اختيار گردشگران تور روماني قرار دهيم. با لحظه آخر همراه باشيد. كشور روماني در جنوب شرقي قاره سبز اروپا واقع شده و از كشور هاي نسبتا بزرگ اين قاره مي باشد. اين كشور از شرق و شمال شرقي و با كشور هاي مولداوي و اوكراين، از غرب با كشور هاي مجارستان و صربستان و از جنوب با كشور بلغارستان مرز مشترك دارد. پايتخت روماني شهر بخارست است كه ميزبان بسياري از گردشگران تور روماني بوده است. روماني با مساحتي حدود 238397 كيلو متر مربع، نهمين كشور بزرگ اروپا از نظر وسعت مي باشد و همچنين قابل توجه گردشكران تور روماني، اين كشور طبق آمار سرشماري سال 2016 حدود 19.71 ميليون نفر را در خود جاي داده و جايگاه هفتم را در زمينه جمعيت، در قاره اروپا به خود اختصاص داده است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۵:۱۶

با توجه به موقعيت قرار گيري كشور عمان آب و هواي گرمي دارد به خصوص در سواحل عمان كه هوا بسيار سوزان مي باشد. اما به دليل وسعت اين سرزمين نمي توان يك نوع آب و هوا را تعيين كرد. 
مناطق شمالي و قسمتي از جنوب آب و هواي گرم و مرطوب و ديگر نقاط گرم و خشك مي باشد. 
واحد پول كشور تور عمان ريال مي باشد و دين و مذهب مردمان اين سرزمين مسلمان هستند و به زبان عربي صحبت مي كنند البته زبان فارسي و عربي در ميانشان بسيار رايج مي باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۲۹

شهر چشمه يكي از شهر هاي توريستي مي باشد كه در استان ازمير كشور تركيه واقع شده است. اين شهر به سواحل آفتابي و چشمه هاي آب درماني معروف است اگر به آفتاب گرفتن در كنار آب هاي درياي اژه علاقه مند هستيد سفر با تور چشمه بهترين انتخاب براي شما مي باشد. آب و هواي مديترانه اي اين شهر و همچنين وزش باد هاي شمالي باعث شده تا شما در تمام فصول بتوانيد به شهر چشمه سفر كرده و از هواي مطبوع و طبيعت اين شهر لذت ببريد. شهر چشمه از لحاظ تاريخي هم حائز اهميت است و شما مي توانيد در سفر با تور چشمه علاوه بر بازديد از سواحل زيبا و بكر اين شهر از اماكن تاريخي آن هم ديدن كنيد برخي از اين اماكن تاريخي عبارتند از بندر اريسرال (erythral)، قلعه چشمه و غيره.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۶:۰۸

كرواسي واقع در قسمت جنوبي غربي اروپا و در منطقه ي بالكان واقع شده است كه از قسمت شمال با مجارستان و اسلووني ، از قسمت شمال شرقي با صربستان ، از قسمت شرق با بوسني و هرزگووين و از قسمت جنوب با درياي آديراتيك و با مونته نگرو هم مرز مي باشد. براي سفر با تور كرواسي بايد بدانيد از نظر اقليمي قسمت شمال اين كشور زمين هاي غير قابل كشت كه دامنه هاي شرقي آلپ و نواحي كوهستاني را در بر گرفته است ، مناطق مركزي كرواسي داراي اقليم تپه اي ، در قسمت مناطق شرقي منطقه دشت پانونيان به دليل قرار گيري در كنار رود هاي دراوا ، رود ساوا و د رودانوب حاصل خيز و جلگه اي مي باشد و به طور تقريبي يك سوم كرواسي را نواحي جنگلي پوشانده است. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۱:۰۸

اسپانيا جزو كشورهاي اروپايي محسوب مي شود كه سالانه گردشگران با تور اسپانيا به اين كشور زيبا سفر مي كنند همچنين به دليل تاريخ و تمدن رومي كه در اين كشور بي تاثر نمي باشد توريست هاي زيادي را به خود جذب مي كند. كشور اسپانيا در جنوب غربي اروپا واقع شده و نصف النهار گرينويچ از اين كشور مي گذرد و مساحتي حدود 504030000 كيلومتر مربع دارد كه از نظر وسعت دومين كشور بزرگ اروپاي غربي محسوب مي شود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۵۷

تبريز مركز استان آذربايجان شرقي با مساحتي حدود 1200 كيلومتر مربع، پس از تهران و مشهد سومين شهر برزگ ايران است.شهر تبريز از شمال به كوه هاي عينالي و از جنوب به دامنه كوه سهند و از سمت غرب به جلگه تبريز و درياچه اروميه محدود مي شود. 
تور تبريز به جهت جاذبه هاي فراوان شهر تبريز يكي از پر طرفداران ترين تورهاي ايران محسوب مي شود. برخي از جاذبه هاي گردشگري تبريز كه گردشگران را به انتخاب تور تبريز ترغيب مي كند عبارتند از ال گلي،باغ ملي، بازار تبريز، ارگ عليشاه، مقبره شاعران،خانه مشروطه،مسجد كبود،باغ گلستان و … 
ايل گلي : ايل گلي چهار كيلومتر پايين تر از جنوب تبريز واقع شده و مكاني دوست داشتني با مناظر فوق العاده مي باشد كه پاتوق افراد محلي در تعطيلات آخر هفته مي باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۹:۳۸

شهر بانكوك مملو از جاذبه هاي تاريخي و گردشگري است كه اغلب باعث حيرت گردشگران تور بانكوك مي شود. يكي از اين جاذبه هاي تاريخي شهر سوخته است. شهر تاريخي آيوتايا (Ayutthaya) كه به شهر سوخته معروف است، در زمان خود از بزرگ ترين شهر هاي تايلند محسوب مي شد و حدود 4 قرن (417 سال) پايتخت اين كشور بوده است. پادشاهي شهر آيوتايا در سال 130 ميلادي به وجود آمده و در قرن شانزدهم ميلادي به اوج ثروت و قدرت خود رسيد و بر وسعت قلمرو خود افزوده است. طي اين دوره طولاني پادشاهان بسياري بر شهر سوخته فرمانروايي كردند و روابط بين المللي شهر آيوتايا به قدري قوي بود كه در زمان حكومت لويي چهاردهم با كشور فرانسه در ارتباط بود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۰:۰۱

كشور بلاروس يك ديار دور از دريا مي باشد كه در منطقه اروپا خاوري قرار دارد. تور بلاروس يكي از تورهاي پرطرفدار اروپا محسوب مي شود. پايتخت بلاروس، شهر مينسك بوده كه يكي از شهرهاي مهم آن به حساب مي آيد و مسافران تور بلاروس بسيار به اين شهر علاقه دارند. از ديگر شهرهاي مهم آن مي توان به گرودنو، ويتبسك، گومل و موگليف اشاره كرد.
جمهوري بلاروس يك كشور پست بوده و نواحي وسيعي از سرزمين هاي تالابي را شامل مي شود. بزرگ ترين ناحيه تالابي آن پولزيا است كه ميان گسترده ترين تالاب هاي اروپايي قرار دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ