در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
lahzeakhar
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۱:۰۸

اسپانيا جزو كشورهاي اروپايي محسوب مي شود كه سالانه گردشگران با تور اسپانيا به اين كشور زيبا سفر مي كنند همچنين به دليل تاريخ و تمدن رومي كه در اين كشور بي تاثر نمي باشد توريست هاي زيادي را به خود جذب مي كند. كشور اسپانيا در جنوب غربي اروپا واقع شده و نصف النهار گرينويچ از اين كشور مي گذرد و مساحتي حدود 504030000 كيلومتر مربع دارد كه از نظر وسعت دومين كشور بزرگ اروپاي غربي محسوب مي شود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۵۷

تبريز مركز استان آذربايجان شرقي با مساحتي حدود 1200 كيلومتر مربع، پس از تهران و مشهد سومين شهر برزگ ايران است.شهر تبريز از شمال به كوه هاي عينالي و از جنوب به دامنه كوه سهند و از سمت غرب به جلگه تبريز و درياچه اروميه محدود مي شود. 
تور تبريز به جهت جاذبه هاي فراوان شهر تبريز يكي از پر طرفداران ترين تورهاي ايران محسوب مي شود. برخي از جاذبه هاي گردشگري تبريز كه گردشگران را به انتخاب تور تبريز ترغيب مي كند عبارتند از ال گلي،باغ ملي، بازار تبريز، ارگ عليشاه، مقبره شاعران،خانه مشروطه،مسجد كبود،باغ گلستان و … 
ايل گلي : ايل گلي چهار كيلومتر پايين تر از جنوب تبريز واقع شده و مكاني دوست داشتني با مناظر فوق العاده مي باشد كه پاتوق افراد محلي در تعطيلات آخر هفته مي باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۹:۳۸

شهر بانكوك مملو از جاذبه هاي تاريخي و گردشگري است كه اغلب باعث حيرت گردشگران تور بانكوك مي شود. يكي از اين جاذبه هاي تاريخي شهر سوخته است. شهر تاريخي آيوتايا (Ayutthaya) كه به شهر سوخته معروف است، در زمان خود از بزرگ ترين شهر هاي تايلند محسوب مي شد و حدود 4 قرن (417 سال) پايتخت اين كشور بوده است. پادشاهي شهر آيوتايا در سال 130 ميلادي به وجود آمده و در قرن شانزدهم ميلادي به اوج ثروت و قدرت خود رسيد و بر وسعت قلمرو خود افزوده است. طي اين دوره طولاني پادشاهان بسياري بر شهر سوخته فرمانروايي كردند و روابط بين المللي شهر آيوتايا به قدري قوي بود كه در زمان حكومت لويي چهاردهم با كشور فرانسه در ارتباط بود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۰:۰۱

كشور بلاروس يك ديار دور از دريا مي باشد كه در منطقه اروپا خاوري قرار دارد. تور بلاروس يكي از تورهاي پرطرفدار اروپا محسوب مي شود. پايتخت بلاروس، شهر مينسك بوده كه يكي از شهرهاي مهم آن به حساب مي آيد و مسافران تور بلاروس بسيار به اين شهر علاقه دارند. از ديگر شهرهاي مهم آن مي توان به گرودنو، ويتبسك، گومل و موگليف اشاره كرد.
جمهوري بلاروس يك كشور پست بوده و نواحي وسيعي از سرزمين هاي تالابي را شامل مي شود. بزرگ ترين ناحيه تالابي آن پولزيا است كه ميان گسترده ترين تالاب هاي اروپايي قرار دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۳:۰۶

جزيره كيش يكي از پرتوريست ترين تورهاي ايران بوده كه سالانه گردشگران زيادي را از سراسر دنيا به اين منطقه مي كشاند. اين جزيره سواحل بسيار زيبا و چشم نوازي دارد و تفريحات و سرگرمي هاي آبي اين جزيره به اندازه اي جذاب هستند كه مي تواند سفري هيجان انگيز را براي شما به ارمغان بياورد. 
يكي از جاذبه هاي گردشگري بسيار زيبا در جزيره كيش كه جايگاه ويژه اي نزد گردشگران تور كيش دارد، كشتي يوناني مي باشد. 
همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۳:۱۱

آبشار نيگارا بيشترين سرعت جريان آب را در جهان دارد و همين امر باعث شده تا از آن به عنوان منبع برق آبي استفاده كنند. اندازه آبشار ها متفاوت است و بلندترين آن ها كه آبشار نعل اسب مي باشد حدود 54 متر ارتفاع و 790 متر عرض دارد همچنين آبشار هاي آمريكايي و نقاب عروس نيز به ترتيب حدود 29 و 24 متر ارتفاع دارند.
در فصل هايي كه بارش باران زياد است حجم آب سرازير شده از آبشار نياگارا به 5600 متر مكعب هم مي رسد و در هر دقيقه حدود 60 تن خاك و نمك با آب مخلوط مي شوند و به همين دليل آب هاي آبشار نياگارا سبز رنگ مي باشند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۲:۱۱

پارك آبي تفليس در منطقه ديوبه و در نزديكي درياچه تفليس در منطقه اي زيبا واقع شده است كه در فصل بهار و تابستان تعداد بي شماري از گردشگران خارجي و بوميان خود منطقه به پارك آبي مي آيند و روز مهيجي را براي خود مي سازند. اين پارك به نام آكوا پارك در سال 2006 ساخته و افتتاح گرديد. با اينكه اين پارك در فضاي باز و سرپوشيده اي نيست اما بيشتر توريست ها و بومي ها در فصل هاي ديگر سال هم كه بدنشان به سرما عادت دارد مي آيند ، اين پرك داراي بازي هاي متنوعي مي باشد كه براي كودكان هم بسيار جذاب مي آيد به صورت ديگر مي توان گفت اين پارك آبي مناسب جمع خانوادگي مي باشد گرچه ي سري قوانين خاص آن شايد خوشايند نباشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۹:۳۳

يونان از كشورهاي جنوب شرقي قاره اروپا و در محل اشتراك سه قاره آفريقا، آسيا و اروپا قرار گرفته است. اين كشور مرزهاي مشترك زيادي دارد به طور مثال از قسمت شرقي كشور با تركيه و از سوي شمال اين كشور با مقدونيه آلباني و بلغارستان هم مرز مي باشد. اين كشور به زبان پارسي، يونان خوانده مي شود كه علت آن به خاطر منطقه اي به نام ايونيا واقع در آسيا صغير مي باشد. به طور كلي يونان به واسطه ميراث فرهنگي، آثار تاريخي و تمدن چند هزار ساله در بين گردشگران تور يونان شهرت دارد. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۱:۴۰

لنكاوي مجمع الجزايري است متشكل از حدود 99 الي 104 جزيره كه در شمال غربي مالزي و دريا آندامان و تنگه مالاكا واقع شده است. تعداد جزاير لنكاوي با جزر و مد دريا، افزايش يا كاهش پيدا مي كند. لنكاوي از دو كلمه لانگ به معناي عقاب و كاوي به معناي قرمز مايل به قهوه اي تشكيل شده است كه مجسمه عقاب موجود در اسكله شهر كواح، دال بر اين موضوع است. با لحظه آخر همراه باشيد تا اطلاعاتي كه براي تور لنكاوي حائز اهميت است را در اختيارتان قرار دهيم.
لنكاوي داراي ساحل حيرت انگيز، با شن هاي سفيد و آبي زلال است و قسمت عمده از اين مجمع الجزاير را درختان انبوه تشكيل داده كه لنكاوي را براي گردشگران تور لنكاوي جذاب كرده است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iman
تاريخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۰:۵۸

دهلي دومين كلانشهر بزرگ كشور هند مي باشد. دين اكثر مردمان هند تركيبي از اديان مختلف و فرقه‌هاي مذهبي گوناگون است كه غالب آنها از هندوگرايي، اسلام و بوداگرايي نشات گرفته‌ است. لباس، شال، پارچه، زيور آلات و جواهر، آچار(آچار يك چاشني شبيه به ترشي است كه از تركيب ميوه‌ها و سبزي‌هاي مختلف با روغن و ادويه‌جات فراوان درست مي‌شود.) از سوغاتي معروف شهر دهلي مي باشد كه گردشگران تور دهلي مي توانند اين اشيا را خريداري كرده و به شهر خود ببرند. از زبان هاي رسمي كشور هند مي توان به زبان هندي، پنجابي، اردو و انگليسي اشاره كرد. از جاذبه هاي گردشگري اين شهر مي توان به قلعه سرخ يا لال قلعه دهلي، منطقه چاندي چوك دهلي، معبد آكشاردام هند، باغ لودي دهلي و مقبره همايون در دهلي اشاره كرد كه اين مكان ها، تفرجگاه بسيار مناسبي براي گردشگران تور دهلي آگرا جيپور مي باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ